جنایات اوباش اعزام شده از عربستان در سوریه

جنایات اوباش اعزام شده از عربستان در سوریه

جنایت تروریستها در سوریه، کشتار سربازان اسیر شده سوری به دست گروه های تروریستی

کارشناس امور گروه های تروریستی گفت: بیشتر اعضای باندهای مسلح و تروریست در سوریه، اوباش و اراذل آزاد شده از زندان های عربستان هستند…

صبری غنیم” شنبه در گفت وگو با شبکه خبری العالم اظهار داشت: اعضای این باندها در جریان اشغال عراق توسط آمریکا، در زندانهای عربستان و عراق بودند؛ ولی آمریکا پیش از خروج از عراق این زندانیان را که دستکم ۲۵هزار نفر بوده و وابسته به جریان های تندرو ازجمله القاعده بودند، به عربستان انتقال داد.
غنیم گفت: در فوریه سال ۲۰۱۲ با حضور سعد الحریری رئیس جریان المستقبل لبنان و برخی عناصر امنیتی آمریکا  نشستی در ریاض تشکیل و توافق شد تا شمار زیادی از این زندانیان برای اعزام به سوریه، به ترکیه و لبنان انتقال یابند.

این کارشناش عملیات تروریستی تصریح کرد: جنایتها در سوریه از سوی افرادی جیره خوار صورت می گیرد که برای مبارزه درهر مکانی آماده هستند به طوری که اگر رژیم صهیونیستی به آنها پیشنهاد مالی بیشتری از عربستان و قطر می داد؛ آنها  به نفع این رژیم وارد جنگ می شدند.
وی افزود: همه می دانند عناصر باندهای مسلح مزدور در سوریه ، اساسا افرادی گمراه و جیره خوار هستند که مزد خود را پیش از آغاز جنگ در سوریه دریافت کرده اند.
غنیم اظهار داشت: برخی از این باندهایی که به سوریه اعزام شده اند، در افغانستان نیز دست به کشتار می زدند اگر این گروه ها مدعی مبارزه هستند؛ چرا برای آزادی سرزمین اشغال شده فلسطین نمی جنگند.
این کارشناس سوری تاکید کرد که جنگ در سوریه و کشتار ملت مسلمان سوری، جهاد اسلامی نیست بلکه مزدوری و جیره خواری است.
غنیم با قدردانی از استقامت مردم و رهبران سوریه در برابر گروههای مسلح و حامیان آنها گفت: اگر حق با دولت سوریه نبود نمی توانست در برابر این بحران که عربستان ، قطر ، ترکیه و آمریکا پشت آن هستند ، بایستد.
غنیم در خصوص امکان مقابله با گروه های مسلح در سوریه خاطرنشان کرد: میزان غلبه بر این افراد بستگی به مقدار حمایت لجستیکی و تسلیحاتی دارد که ازخارج از آنها حمایت می کنند و افراد مسلحی را از مرزهای اردن ، لبنان و ترکیه به سوریه می آورند.
وی گفت: بحران سوریه با درگیری و کشتار و همچنین صرف مذاکره با گروه های مسلح حل نمی شود بلکه کشورهایی که ازآنها حمایت می کنند نیز باید از توطئه چینی علیه کشوری ثابت قدم و حامی مقاومت فلسطین و لبنان دست بردارند.

به نقل از العالم

مطالب مرتبط :

 • زائران اربعین خواستار اعزام داوطلبانه برای جنگ با وهابیها در سوریه و دفاع از مرقد مطهر حضرت زینب(سلام الله علیها) شدند
 • ورود نظامیان صهیونیست به سوریه از طریق ترکیه
 • دختر عربستانی در جمع تروریست های النصره سوریه
 • اعزام محکومان به اعدام در عربستان به سوریه+سند
 • حمله‌ همه‌ جانبه به سوریه از شما، تامین‌هزینه‌ها از ما
 • 

  ۲ نظر برای “جنایات اوباش اعزام شده از عربستان در سوریه”

  • احمد ابراهیم زاده نظر داده در ۲ خرداد, ۱۳۹۴, ۲۳:۳۵

   کشورهای مدعی اسلامی بودن نه تنها نباید با کشورهای عربستان ،ترکیه و قطر رابطه سیاسی و اقتصادی داشته باشند بلکه نسبت به جنایات انها و حمایتشان از تروریستهای بدتر از درندگان موضعی سرسختان بگیرند و گرنه در برابر خدا و ملتشان مسؤلند و.دراین مورد هیچ بهانه ای عقلاً و شرعاً پذیرفتنی نیست.این را گوشزد نمایید

  • احمد ابراهیم زاده نظر داده در ۳ خرداد, ۱۳۹۴, ۰:۳۷

   حاکمان عربستان چه جنایتکارند
   خاینانی به خدا و به همه اقشارند

   دشمن مکتب اسلام و اصول دینند
   همه این که به سر داعیه دین دارند
   پیش صاحب نظران پست ترین افرادند
   ابلهان گرچه گهی حرمتشان را دارند

   مثل نمرود که با آتش خود معروف است
   بر سر خلق یمن یکسره آتش بارند مثل چنگیز کنون حمله وران یمنند
   عاشق کشتن و آتش زدن و آزارند
   بس که پستند و ستم پیشه و خون آشامند
   تشنه ی فتنه گری های پر از کشتارند
   گرچه مستند ز کشتار زن و مرد یمن
   پیش وجدان بشر پست و ز پستی خوارند

   گرچه بر مکه مسلط شدگانند بزور
   زایر مکه ازین سنگ دلان بیزارند
   زین همه ظلم که کردند توان گفتنشان
   نه مسلمان نه بشر بلکه سگانی هارند

  نوشتن دیدگاه

  
  تمام حقوق این سایت برای © 2015 مرکز فرهنگی حضرت ابوتراب علیه‌السلام. محفوظ است.